Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Volksbank CZ

Volksbank CZ

Historie společnosti Volksbank CZ se začala psát v roce 1993, kdy na českém trhu začala tato banka působit pod křídly rakouské společnosti Volksbank AG. Celkově má skupina Volksbank zastoupení v 9 zemích po celé Evropě. Filozofií Volksbank CZ je nabízet každému zákazníkovi co největší možnost výběru a tak se tato banka zaměřuje na poskytování specifických a individuálních nabídek.

Volksbank CZ nabízí několik typů účtů, ať už běžné účty či speciální účty pro podnikatele a také mladé lidi. Do poslední skupiny spadají dva nabízené účty a to účet Rybička, který je určen dětem do patnácti let a nabízí jim možnost poznat svět bankovních účtů a vyzkoušet si používání vlastního účtu a vlastní platební karty. Druhým účtem v této skupině je účet FREE, který je určen studentům od 15 do 30 let a jeho zřízení a vedení je zcela zdarma. Lze k němu pořídit také cestovní pojištění a kontokorent do výše 20 000 Kč. Podnikatelé mohou vybírat z několika varianta, pokud se nespokojí se základním podnikatelským účtem, mají k dispozice také speciální EXPERT konto určené pro potřeby malých a středních firem. I v kategorii osobních účtů lze vybírat z několika variant.

Ceny za vedení těchto účtů se pohybují od 40 Kč měsíčně až po 200 Kč měsíčně. Samozřejmostí je u Volksbank CZ také poskytování úvěrů a hypoték, ať už jde o investiční či spotřebitelský úvěr. Neodmyslitelnou součástí služeb Volksbank CZ je také internetové bankovnictví. To umožňuje zákazníkům spravovat svůj účet přímo z pohodlí domova a šetří nejen čas ale i peníze, neboť operace prováděné přes internetbanking jsou levnější než operace na přepážce.Novinky