Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Unicreditbank půjčky

Unicreditbank půjčky

Unicreditbank patří mezi známé banky na našem finančním trhu a je samozřejmostí, že mezi její bankovní produkty patří také půjčky. Půjčku u této banky si můžete vybrat v různých podobách, ať už jde o klasický spotřebitelský úvěr, hypotéku, kontokorent, studentskou půjčku nebo kreditní kartu.

Nejčastěji využívané půjčky jsou právě přes spotřebitelský úvěr. Tento typ úvěrů se ještě rozděluje na několik druhů a to účelový, neúčelový, individual a obratový. Pokud si plánujete půjčit částku vyšší než tři sta tisíc korun, využijete úvěr individual, který nabízí půjčku až do jednoho milionu korun. U všech spotřebitelských úvěrů mají zákazníci banky garantovaný pevný úrok. Splatnost úvěrů je od jednoho roku do několika let, záleží na výši půjčky. Pokud nemůžete dokazovat vaše pravidelné příjmy, bude pro vás vhodný úvěr obratový. Tento úvěr je neúčelový, klienti můžou půjčené peníze využít na cokoliv. K úvěru nepotřebujete ručení nemovitostí nebo někoho, kdo se za vás zaručí.

Maximální částka, kterou si můžete půjčit je ovšem 200 tisíc korun. Kromě spotřebitelského úvěru si klienti můžou půjčit peníze také pomocí hypotéky. Typy hypoték se liší podle toho, zda klienti použijí peníze na bydlení nebo k financování něčeho jiného. Hypotéky se od klasických úvěrů liší tím, že klient musí ručit nemovitostí.

Pokud raději čerpáte půjčku nepravidelně na různé nečekané situace, můžete si k vašemu bankovnímu kontu přidat službu kontokorent, která vám na vašem účtu vytvoří rezervy, ze kterých můžete čerpat.

Pro studenty, kteří si potřebují zajistit během studia financování studijních výdajů, má Unicredit Bank připravené studentské půjčky až do výše sto padesáti tisíc korun.

Úvěr je zajištěn třetí osobou, nebo zástavou termínovaného vkladu.Studenti si mohou své splátky odložit o několik měsíců a mohou platit jen pravidelné splátky na úroky. Je zde také prodloužena doba splatnosti s maximální výší deset let.Novinky