Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Unicredit Bank

Unicredit Bank

Unicredit Bank patří mezi silné a velké banky střední Evropy. Tato banka se u nás objevila v roce 2007, vznikla spojením tehdejší HVB bank a Živnostenské banky. Pro soukromou klientelu nabízí široké služby v rámci privátního bankovnictví, cenných papírů, kreditních karet a hypoték.

Unicredit mám připravené produkty jak pro občany, tak pro podnikatelé, menší firmy, firmy a veřejný sektor a také pro pracující ve svobodných povoláních. Každá ze skupin může využít různorodých služeb a finančních produktů, které má Unicredit Bank v nabídce.

Pokud hledáte vhodný bankovní účet, můžete si vybrat ze sedmi druhů kont. Díky těmto možnostem si nastavíte ten nejvýhodnější účet, podle toho jaké služby používáte a jak často s účtem pracujete. Výhoda Unicredit Bank je, že se si můžete svůj bankovní účet založit i online a nemusíte tak navštěvovat pobočku banky.

Pokud vám chybí finanční prostředky a potřebujete si půjčit, můžete si vybrat z několika úvěrů, podle toho pro jaké účely budete půjčku potřebovat. Velmi oblíbený je klasický spotřebitelský úvěr, který můžete mít buď účelově nebo neúčelově. V obou případech jsou hranice výše půjček nastaveny stejně, liší se způsobem, jak se finance čerpají.

Pokud vám finance nechybí ale spíše máte ještě volné peněžní prostředky, využijete investice a vklady. Můžete investovat například do dluhopisů, do podílových fondů na kapitálových trzích nebo si vybrat z vhodných spořících a vkladových produktů.

Pokud potřebujete platit svým účtem i jinak než příkazem na pobočce nebo v internetovém bankovnictví, budou vás nejspíš zajímat platební karty. U Unicredit bank si můžete zřídit jak debetní karty, tak kreditní karty. Ke kartám je i možnost využívat služeb Cash Back, což znamená, že můžete při platbě kartou u obchodníka vybrat hotovost.Novinky