Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Raiffaisen bank půjčky

Raiffaisen bank půjčky

Raiffaisen bank je jedna ze známý a oblíbených českých bank. Tato banka získala svou silnou pozici díky spojení s eBankou v roce 2008. Nyní nabízí komplexní služby jak pro občany tak pro malé a střední firmy a podnikatele. Mezi její služby patří kromě bankovních kont, hypoték, platebních karet či pojištění také půjčky. Raiffaisen bank nabízí půjčky ať už potřebujete peníze na studium, nové auto nebo na cestování. Raiffaisen bank dělí své půjčky do několika kategorií podle toho pro jaké klienty a k jakým účelům jsou peníze určeny.

Mezi oblíbený produkt patří osobní půjčky. Tyto půjčky si můžete zařídit velmi rychle a je jedno co s nimi zaplatíte. Do 24 hodin můžete mít půjčku vyřízenou a nemusíte ručit ničím až do výše 300 tisíc. K půjčce navíc můžete získat pojištění pro případ smrti nebo trvalých úrazů následku. Pokud si chcete půjčit více peněz využijete pravděpodobně úvěrové produkty se zajištěním nemovitostí.

V této kategorii nabízí Raiffaisen bank americkou hypotéku. Jedná se neúčelovou půjčku, se kterou si můžete zafinancovat cokoliv. Jako jedna z několika českých bankovních institucí nabízí Raiffaisen bank také konsolidaci půjček.

Tuto službu využívají klienti, kteří už mají více úvěrů a půjček. Konsolidace jim umožní všechny půjčky sjednotit a vytvořit tak jeden úvěr a platit měsíčně jen jednu splátku. Díky tomu ušetří na poplatcích, které by platili za každou půjčku a také si mohou nastavit výhodnější podmínky.Novinky