Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Raifaisen bank

Raifaisen bank

Raifaisen bank působí na českém trhu už od roku 1993 a od té doby si získala silnou pozici na poli bankovních institucí. V roce 2008 se jí úspěšně podařilo spojit s eBankou a tím se její pozice jen posílila. Banka obsluhuje klienty pomocí více než 100 poboček.

Kromě poboček mohou klienti samozřejmě přistupovat ke svým penězům online díky internetovému bankovnictví. Banka nabízí komplexní služby jak fyzickým osobám tak firmám a podnikatelům. Mezi její základní produkty patří účty, hypotéky, platební karty, pojištění či úvěry.

Nejpoužívanějším účtem je eKonto. Toto Konto je neobvyklé tím, že místo, aby klienti platili paušální poplatky za vedení a služby, mohou dokonce po splnění věrnostních podmínek mít účet zdarma a získávat od banky ještě dvacet korun měsíčně. Ke kontu získáte kromě klasického bankovního účtu také spořící účet. Do účtů máte samozřejmě přístup přes internetové bankovnictví 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ke kontu si můžete vybrat také debetní platební kartu přesně podle vašich požadavků.

Pokud plánujete nový byt nebo rekonstrukci, budete se nejspíše zamýšlet nad hypotékou. Je to speciální druh úvěru, ve kterém ručíte za půjčené peníze nemovitostí. Banka nabízí několik druhů hypoték. Najdete zde hypotéky účelové i americká. U některých budete muset dokazovat pravidelný příjem, ale Raifaisen bank nabízí i hypotéky bez dokládání příjmů.

K hypotéce můžete získat také pojištění, pro případ, že by jste nebyli schopni hypotéku splácet.Novinky