Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Poštovní spořitelna věrnostní program

Poštovní spořitelna věrnostní program

Dnešní doba stále více nahrává majitelům platebních karet a současným trendem je nahrazovat hotovostní platby platebním stykem bezhotovostním. Ten s sebou přináší několik výhod i nevýhod, nicméně se stává stále rozšířenějším. Tento vývoj se snaží podporovat také banky a nabízejí svým klientům různé výhody, pokud budou platit kartou.

Ať už se jedná o vracení určitého podílu ze zaplacené částky či jiné klientské výhody. Jednou z možností, jak zákazníky odměnit za platbu kartou, je věrnostní program. Právě tuto metodu zvolila Poštovní spořitelna. Věrnostní program Poštovní spořitelny se týká všech klientů spořitelny, kteří vlastní libovolnou platební kartu a to i včetně "Kreditky".

Princip toho programu je jednoduchý. Kdykoliv zaplatíte kartou, ať už u obchodníka či na internetu, a zaplacená částka bude větší než 250 Kč, získáte za tuto platbu bonusové body, které lze následně vyměnit za různé předměty a dárky. Samozřejmě platí, že čím větší bude finální částka, tím více bodů získáte, neboť za 50 Kč lze obdržet právě jeden bod. Za částku 250 Kč tedy získáte 5 bodů. Pokud budete chtít znát aktuální počet svých bodů, můžete si počkat na pravidelné měsíční vyúčtování, nechcete-li čekat, lze jej také zkontrolovat v internetovém bankovnictví Poštovní spořitelny.

Nabídka dárků je poměrně široká, od hraček pro děti, přes předplatné různých časopisů či společenské hry až po praktické předměty, jako jsou batohy či všemožné domácí potřeby. Je možné získat také novou elektroniku či bankovní výhody a slevy na vašem účtu.Štítky:

Era půjčka

Novinky