Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Poštovní spořitelna půjčky

Poštovní spořitelna půjčky

Poštovní spořitelna funguje pod další velkou českou bankou a tou je ČSOB. Díky tomuto spojení mohou nabízet unikátní služby pro širokou klientelu. Mezi nabízené produkty, patří kromě bankovních účtů, spoření, investic a pojištění také půjčky. Pro všechny klienty, kterým se nedostává potřebných financí má Poštovní spořitelna připravenou pomoc ve formě úvěrů, půjček, kreditních karet a hypoték.

Novým typem půjčky u Poštovní spořitelny je Era půjčka. Díky této půjčce můžete získat až 300 tisíc bez zajištění a nutnosti ručitele. Půjčka Era patří mezi neúčelové úvěry, nemusíte tak bance dokazovat, k čemu peníze chcete využít a co jimi budete platit.

Úroková sazba je nižší než 10 procent ročně a půjčku získáte rychle. Klienti, kteří si chtějí o půjčku u Poštovní spořitelny zažádat musí být mezi 18-67 lety, a musí být občany ČR nebo musí mít povolení k pobytu.

Požadavkem banky je, aby měl klient bankovní účet vedený u Poštovní spořitelny. Je možné si ho založit spolu s půjčkou. Kromě toho musíte mít také dva platné doklady totožnosti a prokazatelné pravidelné příjmy. Obyčejně to bývá potvrzení od zaměstnavatele, v případě, že klient podniká, je to potom daňové přiznání. Poskytnutí půjčky je zdarma, bez poplatku.Novinky