Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna je nyní součástí banky ČSOB, která používá Poštovní spořitelnu díky své rozsáhlé celorepublikové síti k nabídce svých produktů. V dnešní době obsluhuje Česká Spořitelna asi dva miliony klientů a to právě díky pobočkám České Pošty. Kromě více než 3300 poboček můžete také používat asi 600 bankomatů Poštovní spořitelny. Kromě toho můžete svoje finance u Poštovní spořitelny ovládat pomocí internetu a mobilu a to službami Max InternetBanking.

Poštovní spořitelna zaměřuje své produkty především na fyzické klienty. Mezi její nejvyužívanější služby patří účty, spoření a investice, půjčky a pojištění. Pokud máte zájem o bankovní konto, nejspíše se budete zajímat o osobní účet Era, který momentálně novinkou banky. Účet si může zřídit kdokoliv už od 10ti let. Díky doplňkovým službám ho můžete ovládat odkudkoliv, stačí mít jen připojení k internetu nebo mobilní telefon.

Výhody online bankingu u tohoto účtu jsou nejen v úspoře času, ale také v úspoře financí. Operace pomocí internetového bankovnictví jsou totiž zvýhodněny. Založení účtu je zdarma a vedení účtu je maximálně 36 korun měsíčně. K účtu máte nárok i na platební Maxkartu.

Kromě bankovního účtu si můžete u Poštovní spořitelny zřídit také Era červené konto, jestliže chcete zhodnotit vaše volné finanční prostředky. Díky tomuto spoření můžete výhodně úročit vaše peníze a přitom nemusíte platit za vedení ani zřízení účtu.

Potřebujete-li se pojistit proti nečekaným potížím, můžete tak udělat online na stránkách Poštovní spořitelny. Můžete si vybrat z cestovního pojištění, povinného ručení, pojištění domácnosti a dalších specializovaných produktů.Novinky