Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Oberbank AG

Historie této banky sahá až do roku 1869 kdy byly základy této banky v Linci. K nám na trh vstoupila Oberbank AG až v roce 2004. Zde začala nabízet komplexní bankovní služby pro klientelu privátní tak podnikovou. Momentálně má tato banka sídlo v Českých Budějovicích a můžete ji najít s pod kódem banky 8040.

Pro běžné klienty nabízí Oberbank Ag

bankovní účty, platební karty, spoření, investování, úvěry a osobní poradenství.

V případě, že si budete chtít vyřídit běžný účet můžete si vybrat mezi produkty Žirokonto a StartKonto. Výhoda StartKonta je v tom, že neplatíte za vedení účtu. K obě účtům můžete ještě využívat kontokorent. Pokud hledáte vhodnou platební kartu, můžete si vybrat z pěti nabízených druhů.

Oberbank AG nabízí je svým účtům také internetové bankovnictví eBanking, které je zdarma. Tahle služba nabízí možnost manipulovat 24 hodin denně s vašimi finančními prostředky na účtu.

Pro případ spoření má Oberbank AG připraveno několik možností, jak spořit. Kromě klasického spoření nabízí také možnost využít termínované vklady, stavební spoření nebo investice do cenných papírů.

Naopak, pokud si chcete půjčit, můžete si zažádat o úvěr. Oberbank AG nabízí tři typy úvěrů – hypoteční, kontokorentní nebo spotřebitelský. Nejčastěji se využívá úvěr spotřebitelský a to buď účelový nebo neúčelový. Požadavky ke zřízení účtu jsou – účet u Oberbank a dokázání pravidelných příjmů, aby se banka ujistila, že jsou klienti schopni půjčku splácet. Výše úvěru je od 50 tisíc korun s maximální splatností 5 let.

V případě, že potřebujete poradit s vašimi financemi, můžete využít služby osobního poradenství a domluvit si se zástupcem banky schůzku.Novinky