Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Mbank

Mbank je jednou z nejmladších bank v České republice, na trh totiž vstoupila teprve v roce 2007. Banka se u nás prosadila především tím, že v té době poskytovala služby za relativně bezkonkurenční ceny. Poplatky byly u banky u většiny služeb nulové, konkurenční banky měli v té době poplatky takřka za každou poskytnutou službu.

Samotná Mbank má dokonce na svých stránkách srovnání s konkurenčními bankami, který ukazuje, o kolik jsou poplatky nižší.

Mbanka nabízí své služby ve dvou kategoriích – v osobních a firemních financích. Nabídka banky nabízí komplexní služby, od osobního účtu až po hypotéku. Pokud máte v plánu si zřídit bankovní účet, využijete služby Mkonto. Mkonto se pyšní tím, že zde neplatíte poplatky za zřízení, vedení účtu, výpisy na e-mail, za platební kartu Visa a za další služby. V případě, že se rozhodne šetřit, bude pro vás zajímavá nabídka v podobě mSpoření. Můžete zde spořit s úrokem 2% p.a. s maximální výší vkladu 100 000 Kč. Sháníte-li peníze a potřebujete získat úvěr, zaujme vás služba mPůjčka, ke které potřebujete jen platné doklady a potvrzení o příjmu.

Pro ty, kteří se rozhodli pořídit si vlastní bydlení nabízí Mbank službu mHypotéka, u které můžete zvolit i možnost bez dokazování příjmů. Mbanka nabízí také typ americké hypotéky bez dokládání o účelu hypotéky.Novinky