Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

LBBW bank cz A.S.

LBBW bank sice nepatří mezi největší ani nejznámější banky v České republice, ale i přesto poskytuje prvotřídní produkty a služby v oblastech firemního, osobního, investičního a mezinárodního bankovnictví. Tato banka patří mezi středně velké banky, které k nám přišli ze zahraničí. Tato banka působí v naší republice od roku 1991 jako pobočka jedné z největších bank v Německu a to Landesbank Baden-Württemberg. Do roku 2008 používala tato banka jméno BAWAG Bank CZ a.s.

Banka nabízí služby jak běžným občanů, podnikatelům a malým firmám tak velkým a středním podnikům. V každé kategorii nabízí několik typů produktů ať už jsou to bankovní účty, vkladové produkty, půjčky, úvěry, hypotéky, platební karty nebo produkty pro investování. Oblíbený bankovní účet pro soukromé osoby je IQ konto. LBBW bank tento produkt prezentuje jako účet bez poplatků. Žádné měsíční poplatky za vedení, vklad bez poplatků, internetové bankovnictví a elektronická platební karta Maestro zdarma. K získání tohoto účtu vám postačí být starší 18ti let, mít jeden platný průkaz totožnosti a vložit na účet částku 500Kč. Díky vkladovým produktům od LBBW bank můžete využít své volné finanční prostředky vkládat je na spořící účet, do termínovaných vkladů, nebo na depozitní směnky.

V opačném případě, kdy vám peníze chybí a potřebujete půjčit, můžete využít některý z úvěrových produktů banky – buď rychlou půjčku, kreditní kartu nebo kontokorent. Rychlopůjčka od LBBW bank má dva typy a to buď účelová nebo neúčelová. Liší se ve výši částky, kterou si můžete půjčit a také úrokem. Účelová půjčka je cenově výhodnější, ale můžete ji využít jen buď na rekonstrukce a nákup nového automobilu nebo nemovitosti.

Vedle těchto služeb nabízí LBBW bank také různé druhy hypoték a také americkou hypotéku.

Jako jedna z mála bank, fungující na našem trhu nabízí také konsolidaci hypoték a úvěrů, což je vlastně sjednocení všech vašich dluhů pod jednu půjčku.Novinky