Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Komerční banka půjčky

Komerční banka má jako jedna z největších českých bank samozřejmě v nabídce i půjčky. V této bance si můžete půjčit peníze různými způsoby – buď klasickou formou úvěru, nebo formou kreditní karty či kontokorentu.

Komerční banka má své produkty s půjčkami rozděleny do několika sekcí, podle toho, jací klienti o půjčku žádají. KB nabízí půjčky občanům, studentům a mládeži, podnikatelům a menším firmám nebo podnikům.

V nabídce půjček pro občany mají různé produkty. Půjčky jsou rozděleny podle účelů, najdete zde úvěry na bydlení, hypotéky, půjčky na ekologické bydlení nebo třeba kreditní karty.

Půjčky u Komerční banky se dělí také podle výše půjčených peněz. K získání půjčky je potřeba být občanem ČR starším 18ti let, nebo mít povolený trvalý pobyt na našem území. Prokážete se dvěma platnými doklady totožnosti, většinou to bývá občanský průkaz a pas, nebo řidičský průkaz. Půjčky splácíte z účtu Komerční banky, pokud jej nemáte, zřizuje se při získání půjčky. Můžete si nastavit, který den budete půjčku splácet, podle toho jak vám to bude nejlépe vyhovovat. Některé půjčky u Komerční banky si můžete vyřídit dokonce do 24 hodin, zřízení i vedení úvěru je bez poplatků. Někteří klienti si dokonce mohou vyřídit půjčku online, díky aplikaci přímého bankovnictví Mojebanka. Výhoda těchto půjček je, že jsou bez zajištění, nemusíte se zavazovat majetkem ani mít ručitele.

Pro studenty má Komerční banka připravený speciální produkt – Úvěr Gaudeamus, který slouží k financování studijních nákladů. Pro získání této půjčky je potřeba mít opět dva platné doklady totožnosti a také podklady, které se vztahují k zajištění úvěru.

Pro podnikatele nabízí banka spoustu půjček a úvěrů, přesně podle požadavků klientů. Požadavky pro získání podnikatelské půjčky potřebujete splnit o něco více požadavků. Příjmy zde dokládáte daňovým přiznáním, dále potřebujete doklady, ve kterých banka nalezne informace o zajištění a tři měsíční výpisy z účtu.Novinky