Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Komerční banka přímé bankovnictví

Komerční banka patří mezi jednu z největších a nejznámější bank, která je na bankovním trhu od roku 1990. Není proto divu, že stejně jako ostatní banky nabízí ke svým produktům přímé bankovnictví ať už ve formě homebankingu nebo internet bankingu. Tato služba se u Komerční banky nazývá své přímé bankovnictví Mojebanka, aby měli klienti do aplikace snadný přístup a snadno si ji zapamatovali.

Internetové bankovnictví je nástroj, který dovoluje manipulovat s účtem klienta aniž by musel navštěvovat pobočku banky. Klienti tak ušetří spoustu času a peněz. Díky přímému bankovnictví u Komerční banky si můžou klienti dokonce zřídit online kreditní kartu, nebo zažádat o spotřebitelský úvěr. Kvůli zabezpečení má přímé bankovnictví Moje banka na stránkách certifikáty, které fungují dohromady s aplikací Java, kterou potřebujete mít na svém počítači nainstalovanou.

Přímé bankovnictví u Komerční banky stojí 39 Kč měsíčně. Díky němu můžete posílat a příjmat částky jak tuzemské tak zahraniční.

Tato služba nabízí všechny standardní funkce jako jiná elektronická bankovnictví. Další doplňkové služby jsou například dobíjení, investování do podílových fondů, kurzovní lístek, správa uživatelů nebo žádání o další služby Komerční banky.Novinky