Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Komerční banka

Komerční banka

Komerční banka vznikla v roce 1990 a od té doby si zajistila silnou pozici v oblasti bankovnictví nabídkou svých služeb retailového, podnikového a investičního financování. V roce 2001 koupila nad poloviční podíl v bance společnost Societě Générale. Dnes může komerční banka nabídnout svým zákazníkům služby v 398 pobočkách. Služby banky využívá přes jeden a půl milionu klientů. Komerční banka nabízí produkty pro široké spektrum obyvatelstva, ať už se jedná o studenty, podnikatele nebo samosprávu. Nabídky klasických služeb pro soukromé osoby se liší podle účelovosti produktů.

Jen v nabídce bankovních účtů má Komerční banka deset různých druhů bankovních účtů. Kromě toho samozřejmě nabízí elektronické bankovnictví a obstarává vydávání platebních karet. Hledáte-li úvěrové služby, vyberete si v nabídce půjček přesně podle vašich kritérií a požadavků. V opačném případě, kdy chcete peníze investovat využijete nabídky spoření nebo investic do různých fondů. Kromě těchto klasických služeb nabízí Komerční banka také specializované poradenství a služby pro podniky či místní správu.

Pro studenty a mládež má banka připraveny speciální výhodné produkty, ať už jde o půjčky, bankovní účty nebo spoření.Novinky