Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

JT banka

JaT banka je jednou z nejúspěšnějších českých investičních institucí. Zaměřuje se čtyři základní oblasti: korporátní investice, privátní bankovnictví, finanční služby a realitní development a služby. Její služby jsou určeny pro klienty, kteří potřebují značkou dávku individuality. Kromě různorodých služeb v bankovnictví nabízí také specializované investování v oblastí real estate a obchod s cennými papíry. Tato banka patří mezi skupinu J T Group, které mají další pobočky na Slovensku, ve Švýcarsku, Rusku a na Barbadosu.

Česká odnož této skupiny nabízí služby v několika kategoriích – investice, financování, privátní bankovnictví a další bankovní služby. Do investic se řadí strukturované vklady, termínované vklady, správa majetku, obchodování s cennými papíry nebo podílové fondy.

V oblasti financování se J T banka specializuje na oblast realit. Výhoda této banky je především v rychlosti posouzení projektu.

Kromě těchto služeb samozřejmě J T banka nabízí všechny klasické bankovní služby jako je vedení a správa účtu, platební styky, vydávání platebních karet. Pro klienty s velkými objemy transakcí má banka v nabídce také homebanking a internet banking.Novinky