Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Internetbanking PS

Internetbanking PS

Vývoj internetu s sebou přináší řadu změn, které ovlivní téměř každého člověka. Prostřednictvím celosvětové sítě dnes můžete provádět řadu věcí z pohodlí domova, o kterých se lidem dříve ani nesnilo. Jmenujme například internetové obchody.

Dnes si již můžete objednat téměř vše, aniž byste museli do obchodu. Podobné je to i s bankami. Většině lidí nevyhovuje skutečnost, že kvůli každému bankovnímu úkonu musejí jít do banky a ručně jej vyřídit na přepážce. Proto se s postupem času vyvinul internetbanking, který klientům nabízí možnost ovládat svůj účet a platební kartu prostřednictvím internetu. Dnes tyto služby nabízí již každá banka a staly se neodmyslitelnou součástí každého účtu. Výjimkou není ani Poštovní spořitelna, která nabízí internetové bankovnictví pod názvem Max Internetbanking.

Zřízení a provoz této služby je bezplatný a jejím používáním lze ušetřit čas i peníze. Jediné, co k používání internetbankingu potřebujete, je počítač s připojením k internetu. Nemusíte mít obavy o bezpečnost vašich dat a peněz, všechny tyto systémy jsou dnes již velmi dobře zabezpečeny. Jednou z forem zabezpečení je zasílání kontrolních kódů na váš mobil.

Prostřednictvím Max Internetbaingu můžete například zjišťovat zůstatek na účtu, zadávat všechny typy příkazů k úhradě včetně inkasa, dobíjet mobilní kredity či kontrolovat svá vyúčtování, spravovat lze také úvěry a kreditní karty. Pomocí internetového bankingu lze také ovládat další bankovní služby a měnit parametry svých účtů. Službu Max internetbanking lze aktivovat nejen na pobočkách České spořitelny ale také na vybraných pobočkách České pošty.Novinky