Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

ING Banka

Banka ING se u nás objevila poprvé v roce 1991, když do ČR vstoupila jako pobočka ING Group. Ihned si našla své místo na trhu a prosadila se ve všech oblastech, do kterých její služby zasahují, ať už je to v pojišťovnictví, bankovnictví, v podílových fondech nebo v penzijním připojištění.

Soukromým osobám nabízí ING banka služby od životního pojištění až po hypotéky. Pro právnické osoby má potom připravené možností různých investic. Pokud plánujete zřízení životního pojištění i ING můžete si vybrat z několika možností, jak tuto službu realizovat. Kromě tradičního pojištění nabízí totiž ING také možnost investičního pojištění. V tomto případě vaše peníze, které dáváte na životní pojistku banka vloží do podílových fondů, díky kterým se peníze mohou zhodnotit.

V případě, že hledáte pouze bankovní konto, využijete nejspíše ING konto. ING banka nabízí úrok 2 % p.a., účet bez poplatků za zřízení nebo vedení. Peníze na účtu máte neustále k dispozici, můžete na něj vložit jakoukoliv částku, bez minimální hranice.

Další ze služeb, které u ING banky můžete najít jsou penzijní pojištění, v případě, že se chystáte investovat, tak vás ale spíše zaujmou ING fondy. Plánujete-li nové bydlení, bude vás ale nejspíše zajímat ING oranžová hypotéka. Kromě těchto základních produktů můžete ale u ING najít také Employee Benefits, osobní finanční plánování nebo finanční vzdělávání.Novinky