Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Hypoteční banka A.S.

Hypoteční banka

Historie této banky sahá až do roku 1991, kdy vznikla. V roce 1995 se oficiálně začala specializovat na hypoteční úvěry. O pět let později se přidala pod ČSOB, pod kterou působí dodnes. Hypoteční banka je jedinou bankou u nás, která se výhradně zajímá o hypotéky a nabízí služby a poradenství v této oblasti. Můžete být obslouženi na jejích dvaceti šesti pobočkách, nebo se můžete poradit jedním z externích hypotečních poradců.

Kromě hypoték nabízí tato banka i půjčky na cokoliv. Je ale samozřejmé, že nejvíce služeb nabízí právě v oblasti hypoték. Na stránkách hypoteční banky si můžete vybrat hypotéku přesně podle vašich požadavků a parametrů. Pomocí online kalkulačky si můžete spočítat všechny důležité údaje, které pro zřízení hypotéky potřebujete. Můžete zde najít hypotéky jako pro soukromé osoby, tak pro podnikatele.

Banka nabízí hypotéky různých parametrů, můžete tam najít hypotéky bez doložení příjmů, hypotéky bez poplatků nebo neúčelové hypotéky. Hypotéky u Hypoteční banky a.s. mají garantované fixní úrokové sazby, které platí pro nové klienty v prvním období hypotéky.

Pokud vám není něco jasné, nebo potřebujete poradit, můžete využít poradny, která je přímo na stránkách banky. Najdete tam otázky, které zajímaly předchozí klienty a řešení jejich problémů, které může vyřešit i problémy vaše. Hypotéku si můžete zřídit jednak na pobočce, jednak online.Novinky