Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

GE Money Bank Internet Banka

GE Money Bank Internet Banka

Díky rychlému rozvoji internetu dnes již většina bank nabízí vedle klasických operací na přepážce také internetové bankovnictví. Jeho používáním lze ušetřit nezanedbatelné množství času i peněz, nemusíte již kvůli každé požadované transakci navštěvovat pobočku vaší banky a čekat v dlouhé frontě.

Internetové bankovnictví nabízí také společnost GE Money Bank, tato služba se jmenuje Internet Banka a lze ji zdarma zřídit k libovolnému účtu z nabídky GE Money Bank, případně ji lze vytvořit přímo při zakládání účtu. Provoz Internet Banky je bezplatný a je výhodný v tom, že většina transakcí provedená přes internet je výrazně levnější než kdybyste je prováděli na přepážce v bance.

Pomocí Internet Banky lze ovládat všechny typy účtů, od běžných účtů až po devizové a úvěrové účty. Obsluha této aplikace je poměrně jednoduchá a intuitivní, v případě nejasností je k dispozici nápověda a také zákaznická podpora. Řada lidí se obává o svá soukromá data a peníze, praxe však ukázala, že tyto obavy jsou zcela liché, neboť internetové bankovnictví je velmi dobře zajištěno.

Můžete si sami vybrat způsob ověřování vaší identity, jednou z možností je používání osobních certifikátů, případně ověřování vašeho přístupu zasíláním kontrolních SMS na váš telefon. Součástí Internet Banky je také GE Money Manager. Jde o soubor několika praktických nástrojů, které umožňují získat přehled nad svými transakcemi a spravovat své výdaje a příjmy. Veškeré platby lze roztřídit do několika kategorií a podle nich sledovat různé výdaje a příjmy. Podle nich lze pak plánovat osobní rozpočet.Novinky