Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

GE Money Bank

Společnost GE má tradici už více než sto let. Byla založena v roce 1892 a u jejího zrození stál slavný Thomas Alva Edison. Dnes tato společnost nabízí služby v různorodých odvětví. Jedním z nich je i bankovnictví, kde se prosazuje odnož GE Money Bank. Tato banka u nás nabízí komplexní služby jak pro obyvatele, tak pro podnikatele, malé a střední firmy i podniky. Její služby zahrnují bankovní účty, investování, spoření, půjčky, hypotéky a další doplňkové produkty. Mezi základní produkt patří běžný účet. Tento účet si může zařídit takřka kdokoliv, GE dokonce nabízí účet i pro studenty. GE Money bank se snaží nabídnout bankovnictví bez poplatků a proto je většina služeb zdarma a poplatky jsou zahrnuty v měsíčním paušálu, který zákazníci banky platí.

V případě, že vám zbývají volné finanční prostředky, se kterými nemanipulujete a chtěli byste je zhodnotit, si můžete vybrat z několika druhů spořících účtů, termínovaných vkladů, stavebního spoření nebo penzijního připojištění. U spořících účtů máte peníze k dispozici kdykoliv, u penzijního připojištění až v 60ti letech. Penzijní připojištění má ale tu výhodu, že dostáváte ještě státní příspěvky až ve výši 150kč za měsíc.

Pokud vám naopak peníze chybí, můžete si vybrat z několika typů půjček, které GE Money Bank nabízí. Jako jedna z mála bank dokonce nabízí konsolidaci půjček, což znamená sjednocení všech vašich dluhů pod jednu půjčku s jednou měsíční splátkou.Novinky