Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

GE Money Auto

Bez vlastního osobního auta se dnes již téměř neobejdete, zvláště pokud máte početnou rodinu, auto je pro vás zcela neodmyslitelnou potřebou. Lze samozřejmě žít i bez něj, ale téměř vše se tím komplikuje. Ještě před několika lety však nebylo zcela běžné vlastnit osobní automobil, neboť finanční situace většiny obyvatel nebyla natolik stabilní, aby bylo vůbec možné o takové investici uvažovat.

Banky brzy pochopily, že je zde prostor pro získání nových zákazníků a začaly poskytovat úvěry a leasingy na automobily. Jednou z největších českých společností, která na tomto poli působí, je odnož GE Money a to GE Money Auto. Společnost GE Money Auto existuje na českém trhu již od roku 1994, tehdy vystupovala ještě jako samostatná společnost IMP Leas. V roce 1997 ji pohltila prosperující společnost GE.

Od té doby se GE Money vyšplhala mezi největší leasingové společnosti v České republice a poskytuje leasingy a úvěry na osobní automobily i motocykly a to jak na nová vozidla tak i na ojetá vozidla. V kategorii ojetých automobilů je GE Money dokonce českou jedničkou. Leasing poskytovaný společností GE Money Auto spočívá v tom, že po skončení leasingové smlouvy přecházejí vlastnická práva ze společnosti na zákazníka. Tímto leasingem lze financovat i ojetá vozidla a to do stáří maximálně 10 let.

GE Money Auto nabízí neměnné měsíční splátky a lze do nich zahrnout i výhodné havarijní a povinné pojištění. Společnost vaši leasingovou žádost vyřídí přímo u prodejce vozidla. Součástí služeb GE Money Auto je také věrností program, který spočívá v tom, že pokud zákazník dodržuje dobrou platební morálku, má možnost využít speciálních výhodných nabídek.Novinky