Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Fio e Broker

Fio e Broker

Pokud se věnujete obchodování s akciemi a cennými papíry, jistě jste již slyšeli o službě e-Broker, kterou nabízí banka Fio. Jedním z hlavních zaměření této banky je investování do cenných papírů. Aplikace e-Broker nabízí zákazníkům možnost obchodovat s akciemi on-line prostřednictvím internetu. Můžete obchodovat nejen na burzách v České republice, ale také na burzách v USA (NYSE Euronext, OTC BB), Německu (Frankfurt XETRA), Polsku (GPW) a Maďarsku (BÉT) a to vše v reálném čase. Tímto se celý proces prodeje a nákupu akcií značně zjednodušuje a urychluje.

Služba e-Broker běží již od roku 1997 a od té doby se vyvinula v kvalitní nástroj pro obchodníky s cennými papíry. Pojďme se podívat na některé základní funkce této aplikace. Fio e-Broker umožňuje nákupy a prodeje cenných papírů, tvorbu portfolií sledovaných cenných papírů, dále nabízí analýzy zkušených makléřů a zprávy ze všech světových burz.

E-Broker lze použít také k vyhledávání investičních příležitostí či k získávání fundamentálních či technických analýz. Pokud vás tato internetová služba zaujala a přemýšlíte o jejím využití, Fio vám nabízí možnost vyzkoušet si zdarma a bez rizika demo verzi nástroje e-Broker, budete jej moci používat po dobu 30 dní a k dispozici budete mít téměř všechny funkce, kromě podávání reálných nákupních a prodejních příkazů, ty jsou dostupné pouze v plné verzi.

Aplikace e-Broker umožňuje zákazníkům přizpůsobit si její vzhled dle vlastních potřeb, je možné upravovat zobrazované parametry či kategorie. Banka Fio se soustředí také na bezpečnost celé aplikace, veškerá komunikace s touto službou je šifrovaná a je také chráněna používáním bezpečnostních SMS kódů.Novinky