Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Fio družstevní záložna

Družstevní záložna Fio vznikla v roce 1996 navázáním na finanční skupinu Fio, která vznikla o tři roky dříve. Záložna Fio se pyšní tím, že jde ryze českou společnost s českými majitele. Své klienty obsluhuje ve více než 60ti pobočkách, které jsou po celé republice. Fio družstevní záložna se zaměřuje hlavně poskytování tradičních bankovních služeb a vedle toho také na obchodování s cennými papíry.

Bankovní služby družstevní záložny Fio jsou velmi obsáhlé, najdete zde produkty od bankovních účtů, přes spoření až po úvěry.

Fio záložna nabízí několik druhů bankovních účtů, mezi nejčastěji používaný patří ovšem běžný bankovní účet. Výhody tohoto účtu jsou v nulových poplatcích za vedení účtu, internetbanking a dokonce i za příchozí a odchozí platby.

Pokud potřebujete zhodnotit své volné finanční prostředky, můžete využít několika druhů spoření, které Fio družstevní záložna nabízí – například spořící účet Fio konto nebo termínované vklady. Pokud vám naopak finance chybí a potřebujete si půjčit, můžete si vybrat z úvěrů. Fio družstevní záložna nabízí několik druhů úvěrů, podle toho pro jaké klienty má půjčka sloužit. Kromě klasických úvěrů nabízí také kontokorent.Novinky