Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

ČSOB Leasing

ČSOB Leasing

ČSOB je jedna z největších a nejznámějších českých bank, která nabízí různorodé služby pro širokou klientelu. Kromě bankovních účtů, pojištění, investic a další produktů nabízí také služby leasingu. Tato forma půjčky je nejčastější způsob, jak financovat dopravní techniku, stroje a zařízení.

ČSOB nabízí svůj leasing pro osobní a užitkové vozy, motocykly, nákladní automobily a jiné stroje a zařízení. Díky leasingu si můžete pořídit vozidla, na které momentálně nemáte dostatek hotovosti. S leasingem si rozložíte placení na delší dobu a každý měsíc uhradíte jen část z celkové ceny. Leasingové smlouvy mají pevně dané úrokové sazby, které se během splácení nemění.

Po celou dobu platíte stejně vysoký úrok. V případě, že se obáváte, že byste nebyli schopni splácet, si můžete zřídit pojištění proti neschopnosti splácet. Pro firmy a podnikatele je leasing výhodný navíc proto, že si ho mohou dát do nákladů jako výdaje. V případě, že se nechcete vázat leasingem a chcete, aby bylo vozidlo vaše dříve než zaplatíte celou částku, můžete využít dalšího produktu ČSOB a tím je zákaznický úvěr. Úvěr si můžete vzít do libovolné výše, horní hranice není nijak omezena. Stejně jako u leasingu i u zákaznického úvěru je garantován fixní úrok.Novinky