Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

ČSOB Internetbanking

ČSOB Internetbanking

Elektronické bankovnictví je užitečná služba pro klienty, kteří nemají čas vyřizovat si své požadavky na pobočkách banky a potřebují mít přístup do svého účtu neustále a z pohodlí domova. Tato služba nabízí manipulaci s vašimi penězi na účtu, můžete si tak zadávat, rušit či měnit příkazy k úhradě.

ČSOB nabízí své služby elektronického bankovnictví v několika formách. Jednak jako mobilní služba Mobil 24, ale také jako online bankovnictví InternetBanking 24. Služba nabízí kromě klasických funkcí jako jsou informace o účtu, platební operace, informace o investovaní, penzijním připojištění, také možnost zažádat si o úvěr nebo si dobít kredit do vašeho mobilního přístroje. Výhody elektronického bankovnictví ovšem nejsou jen v ušetření času, který byste trávili na pobočce, ale také v ušetření peněz. Operace přes elektronické bankovnictví jsou totiž zvýhodněny – jedná se hlavně o příkazy k úhradě. Na účtu také máte aktuální informace o tom, jaký stav vašeho konta právě je.

Někteří klienti jsou ale k této formě bankovnictví skeptičtí a nepřipadá jim dostatečně důvěryhodná. ČSOB se ovšem stará o to, aby bylo elektronické bankovnictví maximálně zabezpečeno. Klienti se proto přihlašují specifickým identifikačním číslem, PINem a nebo čipovou kartou. K autorizaci bankovních požadavků se ještě navíc využívají kontrolní SMS, které obsahují vždy unikátní kód, kterým operaci potvrdíte.Novinky