Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

Pokud přemýšlíte nad novým bydlení ať už je to rekonstrukcí nebo koupí nového bytu, určitě se dostanete k tomu, že bude mít zájem o hypotéku.ČSOB jako jedna z největších a nejsilnějších bank na našem finančním trhu nabízí několik druhů půjček a úvěrů pro bydlení a mezi ně patří samozřejmě i hypotéky. Hypotéka je vlastně dlouhodobá půjčka, která se vyznačuje tím, že klienti se při zřizování půjčky zaručují nemovitostí.

ČSOB nabízí několik druhů hypoték, nejoblíbenější je ale jejich klasický produkt Hypotéka. Výhody této hypotéky jsou v tom, že zákazníci, kteří tuto půjčku získají mají zaručené to, že se úrok nebude během splácení měnit, že je fixní. Další výhodou je to, že vám banka půjčí až 100% ceny nemovitosti, kterou jste si hypotéku zaručili. Velkou výhodou je také to, že při výstavě nebo rekonstrukci nemusíte dokazovat faktury. Tato hypotéka je od 200 tisíc korun, maximálně výše není nijak omezena. Splatnost si můžete vybrat podle toho, jak vám bude vyhovovat.

Nejkratší období, ve kterém budete splácet 5 let, nejdelší potom 40let. Hypotéku můžete využít na koupi, výstavbu, rekonstrukci nebo refinancování. Investovat můžete jak do domů, bytů a chalup tak i do stavebního pozemku. Požadavky banky na tuto hypotéku jsou podobné jako u ostatních bank. Žadatel musí být starší 18ti let, musí prokázat své příjmy buď potvrzením od zaměstnavatele nebo daňovým přiznáním. Dále musí mít žadatel k dispozici nemovitost, kterou dá bance do zástavy.

Kromě této klasické hypotéky nabízí ČSOB také další typy hypoték. Například díky hypotéce 2 v 1 můžete využít část půjčených peněz na neúčelové financování. Dále například hypotéka, u které nemusíte prokazovat, že máte pravidelné příjmy a že budete schopni splácet i v budoucnu. Naprosto neúčelové je také americká hypotéka, kterou najdete u ČSOB také.Novinky