Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

ČSOB Bankomaty

Společnost ČSOB

Společnost ČSOB (Československá národní banka) působí na českém trhu již od roku 1964, kdy byla založena přímo státem. V roce 1999 ČSOB převzal nový majoritní vlastníkem KBC Bank pocházející z Belgie. Široká nabídka služeb ČSOB je vhodná nejen pro běžné zákazníky z řad fyzických osob, ale také pro podnikatele, na své si přijdou menší i střední firmy.

Chcete-li si z účtu vybrat peníze, máte několik možností. Vedle výběru na přepážce existuje také tzv. cash-back, což znamená, že vám peníze může vybrat některý obchodník podle předem daných podmínek. Klasickou možností, jak ze svého účtu vybrat peníze, je použití některého z mnoha bankomatů ČSOB. Těch je v současné době v České republice více než 700 a nové stále přibývají. Snahou ČSOB je pokrýt svými bankomaty co největší území republiky, ale zároveň přidávat také nová místa pro výběr ve velkých městech.

Zde se tak často můžete setkat s několik bankomaty v jedné velké ulici. Specialitou bankomatů ČSOB je ochrana zákazníkových peněz v případě, že je při výběru zapomene z bankomatu odebrat. Pokud i po 30 sekundách zůstávají peníze nevybrány z otvoru, zajedou bez jakékoliv signalizace zpět. Podobná věc se může stát i se zapomenutou kreditní kartou.Novinky