Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

ČSOB

ČSOB patří mezi nejznámější a největší banky, které působí na českém finančním trhu. Tato univerzální banka nabízí komplexní služby pro své klienty, ať už jsou to občané nebo podniky. Banka byla založena 1964, v roce 1999 byla privatizována a jejím většinovým vlastníkem se stala KBC.

ČSOB využívá pro své široké služby svoji druhou obchodní značku a tou je Poštovní spořitelna.

Nabídka této banky je velmi rozsáhlá, proto ČSOB dělí své služby do několika kategorií. Najdete zde služby pro bydlení, spoření, investování, úvěry a půjčky, pojištění a samozřejmě také pro účty a platby.

Základním bankovním produktem je bankovní konto, které může získat takřka kdokoliv. Kromě klasických bankovních účtů má totiž ČSOB v nabídce i konta pro studenty a děti. Klasický bankovní účet můžete získat při zřízení produktu Konto. Tento produkt je pro klienty, kteří účet příliš nevyužívají a potřebují jen základní funkce, jakou jsou příkazy k úhradě, internetové bankovnictví. K tomuto účtu nemáte nárok na kreditní kartu či platby do zahraničí. Cena za vedení konta je ale skoro dvakrát nižší než u produktu Aktivní konto. Aktivní konto je pro většinu klientů, kteří se svým účtem pracují častěji a potřebují využívat i doplňkové služby, jako je například kreditní karta.

Pokud bankovní účet máte, budou vás zajímat spíše specializované produkty banky. V případě, že vás aktuálně zajímají možnosti bydlení a hypoték se budete informovat o různé druhy hypoték ať už o klasickou nebo třeba americkou. Pokud vám zbývají volné finanční prostředky, se kterými nemanipulujete a chtěli byste je zhodnotit, zamíříte do sekce spoření a investování.

Pokud vám naopak peníze chybí, můžete u ČSOB získat úvěr nebo půjčku. Banka nabízí půjčky úvěrové i neúvěrové.

Kromě těchto služeb najdete u této banky u komplexní přehled pojištění, ať už jde o životní pojištění nebo povinné ručení.Novinky