Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Citibank online

Společnost Citibank pochází z irského Dublinu, která se od roku 1965 vypracovala až v jednu z předních nadnárodních bankovních společností. Tato společnost v roce 2001 obdržela licenci, která jí umožnila poskytovat širokou nabídku bankovních služeb. Dnes banka Citibank provozuje v České republice 11 poboček a nabízí svým zákazníkům kompletní bankovní služby, které umožňují spravovat veškeré jeho finanční zdroje.

Dnes je u většiny bank již samozřejmostí internetové bankovnictví a nejinak je tomu i u Citibank. Zde je tato forma obsluhy účtu vzhledem k poměrně nízkému počtu poboček více než vhodná. Internetové bankovnictví, nazvané Citibank Online, nabízí svým zákazníkům možnost ušetřit peníze i čas. Společnost Citibank se snaží učinit jejich internetovou aplikaci co nejjednodušší a uživatelsky nejpříjemnější.

Neodmyslitelnou součástí Citibank Online je také důraz na bezpečnost celé služby. Zákazníci se nemusejí strachovat o svá citlivá data a své finance, internetové bankovnictví společnosti Citibank je pravidelně kontrolováno a testováno, je také zabezpečeno bezpečnostním klíčem, který chrání účty před zneužitím. Klienti mohou prostřednictvím Citibank Online zobrazovat aktuální stav svých účtů, sledovat elektronické výpisy, mohou zadávat všechny druhy příkazů k úhradě, dále je možné spravovat trvalé příkazy či limity na platebních kartách. Pomocí Citibank Online lze také komunikovat s bankou a žádat o úvěry. K používání internetového bankovnictví Citibank stačí pouze počítač s připojením k internetu.Novinky