Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Citibank Europe Plc

Citibank Europe Plc je společnost, která má kořeny v Irsku, konkrétně v Dublinu.U nás úspěšně funguje Citibank už 16 let, s 11ti pobočkami a zhruba s jedním tisícem zaměstnanců. Citibank nabízí komplexní služby v bankovnictví a investování.

Mezi základní bankovní služby Citibank Europe Plc patří bankovní konto Citi konto. Toto konto zahrnuje vedení účtu v CZK a v cizí měně, spořící účet s 1,75% úrokovou sazbou p.a. a dále platební debetní karty CitiCard Maestro. V případě, že se klient kvalifikuje pro udělení kreditního limitu, má nárok také na kreditní kartu CitiCard Classic. Ke tomuto bankovnímu konto získáte také přístup do online bankovnictví a to pomocí služeb Citibank Online nebo CitiPhone. Pomocí služby Citibank online budete mít přístup ke svém účtu z pohodlí domova 24 hodin denně, 7 dní v týdnu nepřetržitě. Můžete tak zadávat příkazy k úhradě na tuzemské či zahraniční účty, zadávat příkazy k povolení inkasa, SIPO nebo zjišťovat zůstatky a pohyby na všech účtech včetně kreditní karty a investic.

Vedení účtu je zdarma, ale jen v případě, že je vaše celková měsíční bilance nad 500 000 korun.

Pokud jako klienti potřebujete osobní přístup a exkluzivní služby, můžete využít balíčku CitiGold, který Citibank Europe Plc připravila a nabízí právě pro klienty, kteří vyžadují zvýšenou pozornost.

Pro představitele svobodných povolání má Citibank ve své nabídce produkt CitiProfession, který nabízí kombinaci osobních a firemních bankovních služeb. Tento produkt je určen především pro notáře a advokáty. Zřízení účtu pro advokáty si můžete zařídit na speciálních pobočkách Citibank, které jsou k tomu určené.

V případě, že by jste chtěli své volné finanční prostředky zhodnotit můžete využít bankovních služeb k investování. Díky bankovním specialistům si nastavíte přesné kritéria, podle kterých se bude investovat.Novinky