Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Česká spořitelna půjčky

Pro všechny klienty, kteří potřebují sehnat peníze a nezbývá jim nic jiného, než si vzít úvěr, má Česká spořitelna v nabídce půjčky – ať už jsou to kontokorenty, kreditní karty nebo spotřebitelské úvěry. Nejoblíbenější úvěrový produkt České Spořitelny se nazývá jednoduše Půjčka. Tento úvěr je určen všem občanům starším 18ti let, nebo cizincům s povolením k trvalému pobytu. Pomocí této půjčky si můžete půjčit až 500 tisíc korun, bez toho, abyste museli prokazovat účelovost půjčky. Pokud vám banka půjčku schválí, budou vám peníze převedeny na účet nebo vyplaceny v hotovosti. Půjčku můžete získat v plné výši a není potřeba mít ručitele, nebo ručit nemovitostí.

Půjčku si můžete vyřídit už na první schůzka na pobočce, nastavíte si tam dobu splatnosti podle toho jak vám bude vyhovovat. Od banky máte garantovanou neměnou výši úrokové sazby po celou dobu splácení půjčky. Pokud se obáváte, že byste půjčku nezvládali splatit, můžete se pojistit pro případ, že by jste nemohli pravidelně splácet. K uzavření úvěrové smlouvy vám postačí pouhý doklad o totožnost (například občanský nebo řidičský průkaz). K půjčce se musí dokazovat, že má klient pravidelné příjmy, aby se banka ujistila, že bude schopný půjčku splácet. Příjmy se dokazují potvrzením od zaměstnavatele. V případě, že má žadatel o půjčku příjmy z podnikání, dokazuje své příjmy daňovým přiznáním, dokladem o zaplacené dani a doklady prokazující oprávněně podnikat.

Kromě produktu Půjčku má Česká Spořitelna v nabídce i další služby, díky kterým si klienti mohou půjčit peníze. Jedním z nich je kontokorent ke sporožiru, který může narůst až do výše dvě sta tisíc.

Dále nabízí Česká spořitelna hotovostní úvěr pro fyzické osoby od 18ti let. Minimální výše úvěru je 30 tisíc, horní strop není omezen. Tento úvěr je neúčelový, slouží k financování soukromých potřeb. Další úvěrový produkt je spotřebitelský úvěr. Tyto účelové půjčky jsou určeny pro plnoleté klienty České spořitelny, minimální výše půjčky je 100 tisíc korun. Posledním typem půjčky je hypotéka v hotovosti, která se od ostatních půjček liší tím, že se klient zaručuje nemovitostí.Novinky