Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Česká spořitelna konsolidace půjček

Česká spořitelna konsolidace půjček

Konsolidace půjček jen na našem bankovní trhu pro klienty nové a neznámé slovo, proto není divu, že spousta z nich netuší, co vlastně znamená. Konsolidace půjček je bankovní služba, pomocí které si můžete sjednotit všechny vaše půjčky, úvěry, hypotéky, leasingy či kontokorenty. Vznikne vám tak jedna jediná měsíční splátka, pomocí které zaplatíte všechny vaše splátky.

Díky sjednocení můžou klienti ušetřit spoustu financí na poplatcích za jednotlivé půjčky a v některých případech můžou získat ještě další výhody. Může se jednat například o snížení celkového úroku, nebo přenastavení doby splatnosti tak, aby to klientovi vyhovovalo.

Konsolidaci půjček nabízí v naší republice jen několik bank, např. GE Money Bank , BAWAG, Komerční banka nebo Cetelem. Česká Spořitelna momentálně v nabídce konsolidaci půjček nemá. Pokud ovšem splácíte více půjček právě u České Spořitelny, můžete si je převést díky konsolidaci pod jednu půjčku u zmiňovaných společností. K převodu budete potřebovat dokumenty ohledně vašich půjček u České spořitelny, nejspíše také potvrzení o pravidelném příjmu. Některé společnosti vám půjčku sestaví i bez ručení, ale při statisícových částkách budete muset ručit nemovitostí, nebo ručitelem.

Konsolidace půjček je vhodný nástroj, jak si sjednotit vaše dluhy a udělat si v nich přehled.Novinky