Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Česká spořitelna Internetové bankovnictví

Internetové bankovnictví je služba, která klientům umožňuje pracovat se svým účtem kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky internetovému bankovnictví ušetří zákazníky banky spoustu času, kterou by museli trávit cestováním k pobočce a následným vyřizováním požadavků. Pomocí internetového bankovnictví mohou klienti jednoduše a rychle zadávat příkazy k úhradě na tuzemské či zahraniční účty, trvalé příkazy, inkasa nebo si třeba dobít kredit.

Internetové bankovnictví od Česká spořitelny se nazývá Servis 24. Tento produkt slouží k online ovládání vašich služeb, které máte u České spořitelny půjčeny. Službu mohou využívat jak soukromé osoby tak podnikatelé a firmy.

Přístup k internetovému bankovnímu účtu máte neomezeně z kteréhokoliv místa v ČR i zahraničí. Stačí se jen připojit na internet. Pomocí online služby Servis 24 si můžete sjednat například předem schválený spotřebitelský úvěr, kontokorentní úvěr nebo chytrou kartu. Můžete si dobíjet Twist nebo O2 karty. Samozřejmě kromě těchto služeb můžete také jako u každého jiného elektronické bankovnictví zadávat bankovní příkazy k nejrůznějším platbám. Bankovní příkazy se většinou potvrzují kódem, který vám příjde ve formě sms zprávy na váš mobilní telefon. Kromě tohoto způsobu zabezpečení má internetové bankovnictví také další způsoby, jak ochránit své klienty. Při přihlášení musí klienti zadávat své unikátní uživatelské číslo a heslo, popř. klientský certifikát.

Všechny důležité funkce se potvrzují pomocí autorizační SMS, který se u klientů stává čím dál více oblíbenější.Novinky