Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Kořeny České spořitelny sahají až do roku 1825, kdy zahájila činnost předchůdce České spořitelny instituce s názvem Spořitelna česká. Po roce 1992 na tuto tradici navázala banka s názvem Česká spořitelna a ta funguje dodnes. To, že je velmi oblíbená dokazuje velký počet klientů. Banka obsluhuje 5,3 miliony klientů a to je jasný důkaz toho, jaké postavení má na českém trhu. Od roku 2000 je banka členem Erste Group, což jen posílilo její pozici. V roce 2009 získala tituly Banka roku a Nejdůvěryhodnější banka roku.

Banka nabízí kompletní služby jak soukromým osobám, tak podnikatelům a malým společnostem. Mezi základní produkt, který Česká spořitelna nabízí je bankovní konto. Výhody tohoto osobního účtu jsou – vedení účtu zdarma a osobní nastavení konta. Můžete si tak vybrat jen ty služby, které skutečně používáte a nemusíte platit za nevyužité funkce. K účtu můžete získat embossované platební karty Visa nebo MasterCard. Účet si může zřídit kterýkoliv obyvatel České republiky starší 18ti let. Pro mladší klienty má banka připravený účet Osobní účet ČS junior.

Kromě bankovního účtu si samozřejmě můžete vybrat i další služby. V případě, že máte nedostatek peněz a potřebujete půjčit si můžete vybrat z úvěrových produktů. Česká spořitelna nabízí kontokorenty, hypotéky, spotřebitelské úvěry nebo hotovostní úvěry.

Produkty se liší podmínkami, výší půjčky, splatností, ručením a dalšími důležitými faktory. V případě, že by jste měli zájem o platební kartu, můžete u České spořitelny získat debetní karty k účtu a to různé druhy Visa Card. Pokud máte volné finanční prostředky, které by jste rádi zhodnotily, můžete se podívat, jaké produkty nabízí banka v kategorii spoření a investování. Mezi další služby České spořitelny patří pojištění nebo produkty pro bydlení.Novinky