Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Banky v Brně

Brno

Brno je jako druhé největší město České republiky hned po Praze centru bankovního ruchu. Proto není divu, že zde najdete pobočky snad všech bank, které operují na našem území. V Brně mají ovšem banky pouze svoje pobočky, skutečná sídla mají většinou v Praze.

Některé banky mají v Brně i více svých poboček, například Raiffeisenbank, mBanka nebo Česká spořitelna. Banky v Brně nabízím klientům široké možnosti využití jejich služeb. Na některých bankovních pobočkách si můžete rychle a jednoduše vyřídit účet, půjčky nebo třeba kreditní kartu. Budete k tomu potřebovat minimálně dva platné průkazy totožnosti (například občanský průkaz a řidičský průkaz). V některých případech po vás bude banka požadovat i dokázání pravidelného příjmu – buď formou potvrzení od zaměstnavatele nebo daňovým přiznáním.Banky v Brně mají své pobočky otevřeny většinou od pondělí do pátku. Kromě poboček můžete využít k výběru peněz bankomaty, které fungují po celém Brně nepřetržitě.

Kromě českých bank, fungují v Brně také dvě zahraniční banky a to Commerzbank a The Royal Bank of Scotland. Tyto zahraniční banky se ovšem nezaměřují na širokou skupinu obyvatel, jsou úzce zaměřeny na privátní klientelu a firmy.Novinky