Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Banka Banco Popolare Česká Republika A.S.

Banka Banco Popolare nabízí komplexní služby malým a středním firmám, podnikatelům ale také soukromým osobám. Tato banka je členem mezinárodní bankovní skupiny Banco Popolare Gruppo Bancario, což je jedna z největších italských bank, jejíž tradice se datuje až do roku 1867. Tato banka má jako reference tři miliony klientů, kteří můžou být obslouženi ve více než 2300 pobočkách. Své pobočky má Banco popolare také v Chorvatsku, Maďarsku, Rumunsku, Velké Británii, Švýcarsku nebo Lucembursku.

Banka Banco Popolare nabízí svým klientům různorodé bankovní služby. Nabídka účtů pro soukromé osoby je rozdělena do několika produktů. Dále nabízí jak tuzemský tak zahraniční platební styk, termínovaný vklad v sekci spoření. Mezi doplňkové služby potom patří internetové bankovnictví a vydávání platebních karet.

Pro firemní klienty mají připraveno vícero druhů bankovních účtů od běžných účtů až po Grande Business. Dále nabízí pět druhů úvěrů, spořící produkty a internetové bankovnictví. Mezi doplňkové služby mají zařazeny bezpečnostní schránky a noční trezor.Novinky