Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Axa Bank spořící účet

Axa Bank spořící účet

Axa Bank Europe je společnost, která se v České republice objevil v roce 1998 a od té doby si zajistila silnou pozici a to nejen svými službami pojišťovacími (oceněna na druhém místě jako Nejdynamičtější pojišťovna roku 2008) ale také nabídkou investic a spoření.

Klienti Axa banky mohou využít jejího spořícího účtu, který nabízí zhodnocení úroky 2 % p.a., které se počítá do zůstatku 1 000 000 Kč. Pokud je zůstatek vyšší než uvedená částka, počítá se úrok 0,5 % p.a. Založení účtu je snadné můžete si ho založit jednak online a jednak při osobní schůzce pokud jste občanem ČR nebo máte povolení k trvalému pobytu. K založení spořicího účtu budete potřebovat dva platné doklady totožnosti a podepsanou smlouvu. Při zakládání spořícího účtu po vás banka nebude chtít žádný minimální vklad a v tom případě bude doba platnosti účtu 6 měsíců. Ke spořícímu účtu u Axa Bank Europe máte možnost využívat elektronického bankovnictví, které je zdarma. Zřízení a vedení spořícího účtu je zdarma, stejně tak všechny příchozí platby a několik plateb odchozích.

Ke spořícímu účtu si můžete zřídit připojištění pro případ úrazu s následkem smrti.Axa Bank nabízí k tomu spořícímu účtu i věrnostní bonus 0,5%, který vám vyplatí na konci roku v případě, že váš zůstatek na účtu bude vyšší než 40 000 Kč.Novinky