Hledáte další aktuální informace o bankách? Zkuste banky v ČR.

Hlavní menu

Banky


Oblíbené

oblíbené

Axa Bank Europe

Axa Bank

Axa Bank Europe zahájila svoji činnost v ČR v roce 1998, jako pobočka banky, která sídlí v Belgii. Axa Bank patří mezi 50. nejbezpečnějších na světě, což je pro její klienty určitě příjemná informace. V roce 2008 získala druhé místo v ocenění Nejdynamičtější pojišťovna roku. Axa Bank Europe nabízí své služby pro širokou vrstvu obyvatelstva. Nabízí bankovní i pojišťovací produkty. Občané starší 18ti let si u Axa Bank můžou založit spořící účet. Výhody tohoto účtu jsou nulové poplatky za zřícení a vedení účtu nebo založení bez nutnosti vkladu. Pokud sháníte spíše krátkodobou formu úvěrů, můžete si u této banky zřídit debetní platební kartu VISA electron, kterou můžete používat jak v ČR tak ve světě. Více produktů ovšem AXA Bank Europe nabízí v pojišťovací divizi. Pokud hledáte vhodné pojištění pro vaše vozidlo, můžete si zde vybrat mezi havarijním pojištěním a povinným ručením. K těmto pojištěním si můžete ještě zařídit připojištění, například úrazové.

Pokud se chystáte vycestovat, je pro vás vhodné cestovní pojištění, které si můžete sjednat online. Axa nabízí několik balíčků cestovní pojištění podle toho kam a na jak dlouho se chystáte vycestovat.

Další nabídek pojištění jsou pojištění bydlení, penzijní připojištění a životní pojištění. Pokud se spíše zajímáte o zhodnocení svých financí, můžete využít nabídky podílových fondů.Novinky